Bieg Dąbrowskiego 2017 – wyniki

W III edycji Biegu Dąbrowskiego wyłoniliśmy laureatów 2 równorzędnych kategorii: cywilnej oraz mundurowej. Po trasie biegu odbył się także nieklasyfikowany marsz NW pod nazwą „I Rajd Nordic Walking Drogą Generała”.

Do pobrania pdf:

Kategoria cywilna 

Kategoria mundurowa

I Rajd Nordic Walking Drogą Generała

lub online

Zwycięzcy III Biegu Dąbrowskiego 30.09.2017 r. Zielonka-Prądki:

KLASYFIKACJA MUNDUROWA

open

Mężczyźni
1. BŁASZCZYK JAROSŁAW – 00:35:44

Kobiety
1. PINIARSKA EWELINA – 00:46:02

wiekowa

Kobiety

K-20
1. ŚWIĄTEK KAROLINA – 00:49:51
2. JANIKOWSKA AWA – 00:55:43
3. SEROCKA KAROLINA – 00:59:59

K-30
1. DERING HANNA – 00:52:08
2. CICHULSKA-QUAAS IZABELA– 00:57:47

K-40
1. CICHOŃSKA-BAZAK MARZENA – 00:49:53
2. SOŁDON HALINA – 00:54:22
3. PURWIN BEATA – 00:57:04

Mężczyźni

M-20
1. KRUGER BARTOSZ – 00:46:44
2. RAZIK GRZEGORZ – 00:51:02
3. MIKLAS WOJCIECH – 00:52:27

M-30
1. SKOWRONEK KAMIL – 00:39:12
2. SŁOMCZYŃSKI BARTOSZ – 00:41:47
3. PAWLAK JAKUB – 00:44:10

M-40
1. STACHOWICZ WIESŁAW – 00:38:13
2. MRUK TOMASZ – 00:38:32
3. RETECKI KRZYSZTOF – 00:41:38

M-50+
1. BAZAK CEZARY – 00:44:03
2. PAWŁOWSKI RADOSŁAW – 00:44:03
3. BYJA ROBERT – 00:50:16

Drużynowa

  1. Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych z Bydgoszczy
  2. 10 Brygada Logistyczna z Opola
  3. 22 Ośrodek Dowodzenia i Naprowadzania Bydgoszcz
  4. ZK Fordon
  5. 13 WOG Grudziądz
  6. JFTC SU Bydgoszcz
  7. Policja Bydgoszcz

 

KLASYFIKACJA CYWILNA:

Open

Mężczyźni
1. KRYSKE BARTOSZ – 00:35:22
2. LUTOWSKI WOJCIECH – 00:36:22
3. BEDNARCZYK ADRIAN – 00:36:59

4. TUCZYŃSKI SYLWESTER – 00:37:17

5. MOTOCZYŃSKI WOJCIECH – 00:37:24

6. JAGODZIŃSKI MATEUSZ – 00:38:03

Kobiety
1. SZENK MARTA – 00:39:24
2. WOŹNIAKOWSKA AGATA – 00:44:15
3. MAGUSIAK AGNIESZKA – 00:46:28
4. TATULIŃSKA ALEKSANDRA – 00:47:59
5. PALACZ WIOLETTA – 00:48:45
6. KOWALSKA ANGELIKA – 00:49:04

wiekowa

Kobiety

K-20
1. LUZAK MAGDALENA – 00:53:20
2. KRUKOWSKA JOANNA – 00:58:20
3. SZARGAN MAGDA – 00:58:50

K-30
1. STANGRECKA AGNIESZKA – 00:49:47
2. RYMARKIEWICZ MAŁGORZATA – 00:50:22
3. SZULC MAGDA – 00:51:40

K-40
1. RUDOL MAGDALENA – 00:50:55
2. GIERSZEWSKA GRAŻYNA – 00:54:33
3. SZULC MAŁGORZATA – 00:55:49

K-50
1. STASZKIEWICZ LUCYNA – 00:51:24
2. KOLANWSKA GRAŻYNA – 00:53:12
3. PRZYBYLSKA GRAŻYNA – 00:58:29

Mężczyźni

M-16
1. STASZKIEWICZ JAKUB – 01:05:28

M-20
1. SZCZĘSNY PIOTR – 00:39:54
2. TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ – 00:40:29
3. PAWŁOWSKI TOMASZ – 00:41:34

M-30
1.  ŁAZ KAMIL – 00:39:05
2. BUKOWIŃSKI MICHAŁ – 00:40:44
3. ŁĄCZNY JAROSŁAW – 00:41:12

M-40
1. MUSIAŁ MICHAŁ – 00:38:22
2. CHOLEWIŃSKI DARIUSZ – 00:40:23
3. MOROSZCZAK BOGUMIŁ – 00:41:50

M-50
1. MACZYŃSKI GRZEGORZ – 00:39:24
2.  WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW – 00:41:02
3. WYSOCKI ZBIGNIEW – 00:44:52

M-60+
1. GORDON ROMAN – 00:50:13
2. ANDRZEJEWSKI RYSZARD – 00:51:03
3.  GOZIMIRSKI ANDRZEJ – 00:53:52

Kategoria drużynowa:

  1. TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
  2. BYDGOSKIE OKONIE
  3. SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA

Wyróżnienia specjalne III Biegu Dąbrowskiego 30.09.2017 r. Zielonka-Prądki:

  • Najszybszy Mieszkaniec Zielonki – PAWŁOWSKI TOMASZ – 00:41:34
  • Najszybsza Mieszkanka Zielonki – SZARGAN MAGDA – 00:58:50
  • Najszybszy Mieszkaniec Gminy Białe Błota – KRYSKE BARTOSZ – 00:35:22
  • Najszybsza Mieszkanka Gminy Białe Błota – KOWALSKA ANGELIKA – 00:49:04
  • Najszybszy Mieszkaniec Powiatu Bydgoskiego – KRYSKE BARTOSZ – 00:35:22
  • Najszybsza Mieszkanka Powiatu Bydgoskiego – KOWALSKA ANGELIKA – 00:49:04
  • Najszybszy Mieszkaniec Bydgoszczy – LUTOWSKI WOJCIECH – 00:36:22
  • Najszybsza Mieszkanka Bydgoszczy – SZENK MARTA – 00:39:24

WYNIKI BIEGÓW DLA DZIECI: sprawdź tutaj

KATEGORIA D0 (2-3 lata)
Dziewczynki:
I miejsce: Dagmara Potrzebowska (Bydgoszcz)
II miejsce: Alicja Lemke (Białe Błota)
III miejsce: Matylda Muszyńska (Gdynia)

Chłopcy:
I miejsce: Stanisław Czarnecki
II miejsce: Daniel Chrobak (Bydgoszcz)
III miejsce: Franciszek Mogiłka

KATEGORIA D1 (4-5 lat)
Dziewczynki:
I miejsce: Emilia Dąbrowska (Bydgoszcz)
II miejsce: Klaudia Kamińska (Zielonka)
III miejsce: Wiktoria Lemańczyk ()

Chłopcy:
I miejsce: Oliwier Kuźniewski (Prądki)
II miejsce: Franek Kamela (Bydgoszcz)
III miejsce: Piotr Filipiak (Bydgoszcz)

KATEGORIA D2 (6-8 lat)
Dziewczynki:
I miejsce: Pola Krzyżańska (Bydgoszcz)
II miejsce: Natalia Wołos (Bydgoszcz)
III miejsce: Lena Tomaszczyk (Przyłęki)

Chłopcy:
I miejsce: Bartek Wiśniewski (Zielonka)
II miejsce: Ariel Kapczyński (Równopole)
III miejsce: Szymon Krzywański (Zielonka)

KATEGORIA D3 (9-12 lat)
Dziewczynki:
I miejsce: Alicja Adaszak (Bydgoszcz)
II miejsce: Leonia Topczewska (Bydgoszcz)
III miejsce: Iga Tomaszczyk (Przyłęki)

Chłopcy:
I miejsce: Emil Wesołowski (Zielonka)
II miejsce: Łukasz Dura (Bydgoszcz)
III miejsce ex equo: Adrian Augustynowicz, Kacper Krzyżański (Bydgoszcz)

Zobacz też:

Fotorelacje

Aldona/Łukasz/Olga:

– bieg dla dzieci https://www.facebook.com/pg/BiegDabrowskiego/photos/?tab=album&album_id=1561239337295556

– meta i trasa https://www.facebook.com/pg/BiegDabrowskiego/photos/?tab=album&album_id=1561995907219899

– przed startem i start https://www.facebook.com/pg/BiegDabrowskiego/photos/?tab=album&album_id=1561253183960838

– dekoracje https://www.facebook.com/pg/BiegDabrowskiego/photos/?tab=album&album_id=1562101907209299

Tym Żyje Bydgoszcz: https://www.facebook.com/pg/tymzyjebydgoszcz/photos/?tab=album&album_id=533636340302659

Film

Rybabuszujący:

Rejestracja