Izotonik Get Well w pakiecie

Get Well isotonic drink został stworzony aby pomagać. Idea powstania firmy Get Well Sport Sp. z o.o. zrodziła się po wypadku żużlowca, Darcy Warda, który zakończył jego karierę i skazał na wózek inwalidzki. To dla niego zbierała pieniądze na początku. Kolejnym żużlowcem, któremu pomogła Get Well Sport, był Witalij Biełousow, który uległ kontuzji się na torze w rosyjskim Togliatti. Planowo, z każdej butelki Get Well isotonic drink 50 groszy było przeznaczane na pomoc dla kontuzjowanych żużlowców. Miała to być inicjatywa ogólnopolska i ponad podziałami. Get Well Sport podpisała „umowy współpracy” z 8 klubami w całej Polsce, które zobowiązały się do promowania idei Get Well na swoich torach, w zamian za co firma zobowiązała się przekazać  zebrane 50 gr z każdej butelki sprzedanej na danym terenie dla klubu na kontuzjowanych żużlowców.

Od 2017 roku Spółka postanowiła rozszerzyć zakres pomocy. Już nie tylko na żużlowców, ale ogólnie na sportowców, w szczególności na amatorów. To właśnie amatorzy w odróżnieniu od profesjonalistów mają większy problem z dostępem do profesjonalnych lekarzy, fizjoterapeutów i rehabilitantów, przy znacznie skromniejszym budżecie. Poza pomocą dla kontuzjowanych sportowców, wspiera też organizacje imprez biegowych, piłkarskich, koszykarskich, unihokeja, speedroweru, motocrossu i innych. Wspólnie z kibicami i sportowcami stosującymi Get Well isotonic drink, chce pomóc jak największej licznie osób. Do tej pory Get Well Sport poógł:

1. Darcy Ward  -ok. 40000 zł – bardziej darowizna niż ze sprzedaży – początek idei oraz firmy Get Well Sport.

2. Witalij Biełusow – ok. 2500 zł.

3. KS Toruń za II połowę roku 2016 otrzymał 12857 zł na kontuzjowanych żużlowców.

4. GKŻ za II połowę roku 2016 otrzymał 7655,5 zł  na kontuzjowanych żużlowców.

5. Gorzów Wielkopolski zebrał 1992 zł – pieniądze zostały przekazane Stowarzyszeniu Kibiców Stali Gorzów-Stalowcy na rehabilitację żużlowca Ryszarda Dziatkowiaka.

6. Sławomir Katkiewicz –  jeden z najlepiej zapowiadających się młodych gimnastyków, podczas treningu uległ nieszczęśliwemu wypadkowi – 900 zł na rehabilitację.

 

Rejestracja