Partnerzy

Szanowni Partnerzy i Sponsorzy!

Bieg gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 2017 to trzecia edycja biegu o historyczno-patriotycznych celach, który będzie odbywał się cyklicznie raz do roku, na przełomie września i października, czyli w terminie rocznicy zwycięskich bitew i wyzwolenia Łabiszyna i Bydgoszczy w czasie insurekcji kościuszkowskiej.

Organizator przewiduje różne formy współpracy z firmami i instytucjami: patron tytularny, patron, sponsor nagród, sponsor pakietu startowego, wystawca i inne. Atrakcyjne pakiety sponsorskie – po szczegóły zapraszamy do kontaktu z organizatorami.

Bieg poprzedzą kampanie reklamowe w różnych mediach lokalnych, ogólnopolskich, branżowych, biegowych oraz na Facebooku, w tym artykuły, reklamy, mailingi, posty, itp. Zaproszenie do współpracy/uczestnictwa w Biegu Dąbrowskiego zostanie rozesłane do firm, instytucji i organizacji branżowych, a także biegaczy.

 

Partnerzy III Biegu Dąbrowskiego 2017

4poryroku_logo

4 Pory Roku w Cielu – sołectwie graniczącym z Zielonką – to wyjątkowa szkoła i wyjątkowe przedszkole. Projekt o dużej ambicji i spełniających się marzeniach dzieci, rodziców, wychowawców i właścicieli.

Wykwalifikowani pedagodzy 4 Pór Roku zadbają o dzieci, kiedy to ich rodzice będą zajęci bieganiem 😉

WWW: szkola4poryroku.edu.pl

FB: www.facebook.com/Niepubliczne-Przedszkole-4-Pory-Roku-w-Cielu

 

abc_ciele

Sklep ABC z Ciela ufunduje napoje dla biegających dzieci. Dziękujemy!

Adres: Ciele, ul. Kościelna 3

Zaprasza dzieci przedszkolne oraz wczesnoszkolne na zajęcia ogólnorozwojowe z elementami koszykówki.

FB:  www.facebook.com/BASKETkids

 

manufakturaszkla_logo_poziom-1

Bydgoska Manufaktura Szkła świadczy usługi dla firm budowlanych, architektów wnętrz, deweloperów, a także firm zajmujących się wykończeniem i nowoczesnym designem. BMSz wykonuje na za zamówienie przegrody szklane w biurach i wszelkich innych pomieszczeniach, ścianki działowe, balustrady, uchwyty, drzwi z okuciami, lustra i szkła wszelkich rozmiarów, panele ścienne i podłogowe, półki i szklane elementy wystroju wnętrza (gabloty, szafy, regały), lakobel (szkło kolorowe), schody i ozdobne, elementy podłogowe, nadruki na szkle.

WWW: www.bydgoskamanufakturaszkla.pl

FB: www.facebook.com/Bydgoska-Manufaktura-Szkła

EduRobots ul. Gdańska 69, Bydgoszcz, www.edurobots.pl – adresy warte zapamiętania! EduRobots ufundował vouchery na zajęcia z robotyki dla zwycięzców biegów dla dzieci.

EduRobots to nie tylko robotyka i programowanie, to także:
– robotyczne urodziny
– eksperymenty
– druk 3D oraz doodling
– matematyka LEGO
– story telling.

FB: www.facebook.com/EduRobots

Farfalla Pizza: ul. Lubostrońska 7 w Bydgoszczy – adres warty zapamiętania i odwiedzin!
Farfalla… lekkość smaku, radość jedzenia. Prawdziwa, włoska pizzeria z własnej roboty oliwami smakowymi i świeżą rucolą. Dla wszystkich uczestników – kupon zniżkowy do Farfalla!

WWW: www.farfalla.com.pl

FB: www.facebook.com/farfallapizza

Idea powstania firmy i profuktu Get Well isotonic drink zrodziła się po wypadku żużlowca, Darcy Warda, który zakończył jego karierę i skazał na wózek inwalidzki. To dla niego zbieraliśmy pieniądze na początku. Następnie akcję rozszerzyliśmy na innych kontuzjowanych żużlowców i sportowców, w szczególności na amatorów. To właśnie amatorzy w odróżnieniu od profesjonalistów mają większy problem z dostępem do profesjonalnych lekarzy, fizjoterapeutów i rehabilitantów, przy znacznie skromniejszym budżecie. Kupując Get Well wy również możecie wspomóc kontuzjowanych sportowców.

FB: www.facebook.com/GetWell.IsotonicDrink

Firma PROCO POLSKA wywodzi się z PROECO POLSKA, w związku z intensywnym rozwojem oraz ekspansji na rynek zagraniczny wyodrębnił się brand HOTZ, czyli znane wszystkim i lubiane koncentraty CHILLI, CZOSNEK, CURRY oraz dodatki do mięs, wędlin, sosów, warzyw, makaronów, dipów, zup czy sałatek. Powtarzamy często, że naszych produktów można używać w takich kombinacjach na jakie pozwala nasza wyobraźnia! Nasze produkty są naturalne, bez konserwantów, ulepszaczy. Dla nas liczy się JAKOŚĆ, SMAK I ZDROWIE! Podczas trwania biegu będzie można spróbować naszych produktów, Musztardy PIRI PIRI i Chrzanu Prawdziwy – cieszącego się szczególną popularnością! Nasze produkty można znaleźć w wielu sklepach mięsnych, ekologicznych, spożywczych na terenie województwa Kujawsko – Pomorskiego jak i całej Polski.

FB:  www.facebook.com/koncentratdobregosmaku

 

KAJAKI Łochowo

Wypożyczalnia kajaków z Łochowa (ul Lamparcia 17) ufundowała vouchery na wypożyczenie kajaka dla dwóch osób .

FB:  www.facebook.com/kajaki.lochowo

 

WytwórniaMusztardyKcyńskiej

Jedyna, oryginalna Musztarda Kcyńska. Okazja do zasmakowania się w produktach Wytwórnia Musztardy Kcyńskiej – tuż po III Biegu Dąbrowskiego…

WWW: www.musztardakcynia.pl
FB: www.facebook.com/musztardakcynska

FB: www.facebook.com/salonfryzjerskikolor

 

Sklep internetowy Mozione.pl oferuje wszelkiego rodzaju sprzęty, akcesoria i odzież sportową.

FB: www.facebook.com/sklepinternetowymozione

LOGO Black

Robert Majewski Photography  ufunduje nagrody w postaci sesji portretowych dla Najszybszych Pań na mecie.

WWW: www.robmaj.pl

FB: www.facebook.com/robmajpl

 

muskey_logo2

To dzięki Muskey Creative Agency istnieje www.biegdabrowskiego.pl! Dziękujemy i zapraszamy do Muskey po strony internetowe, sklepy internetowe, grafiki, reklamy, poligrafię i wiele innych.

WWW: www.muskey.pl

 

muzeum_hymnu

Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie – miejsce warte odwiedzenia związane z Wybickim – przyjacielem gen. Dąbrowskiego.

FB: www.facebook.com/MuzeumHymnu

 

logo_col

Ortimed – Gabinet Fizjoterapii oferuje szeroką gamę zabiegów zimnem (krioterapia), światłem (sollux), prądem, ultradźwiękami, laserem oraz masaże. Dla biegaczy – masaże w nagrodę!

WWW: www.ortimed.net

FB: www.facebook.com/ortimed

 

 RECAL_logo_podpis pelny_z_opisem_kolorow 
RECAL – Fundacja na Rzecz Odzysku Aluminiowych Puszek po Napojach. W tej edycji izotoniki Every Can Counts – więcej na ten temat TUTAJ

relaks_klub

Klub Fitness „Relax” z Przyłęk jest z nami! Ufunduje karnety do Klubu dla biegających mieszkańców Gminy Białe Błota.

WWW: www.klubrelaks.pl

FB: www.facebook.com/klubfitnessrelakswprzylekach

 

STADNINA KONI OLIMPIA

FB:  www.facebook.com/Stadnina-Koni-Olimpia

Gabinet podologiczno-kosmetyczny PODO Beauty powstał z myślą o osobach zmagających się z dolegliwościami w obrębie stóp oraz poszukujących fachowej pomocy w ich pielęgnacji. Bydgoszcz, ul. Cieszkowskiego 7.

FB: www.facebook.com/PODOBeauty7

 

sportsdirectcom2

SportsDirect.com oferuje szeroki wybór produktów sportowych, także z kategorii „moda i wypoczynek”, takich znanych marek jak: Nike, Adidas, Puma, Under Armour, Karrimor, Slazenger, Everlast oraz wielu innych, dla wszystkich miłośników sportu, niezależnie od wieku.
Sklep Sports Direct w Bydgoszczy znajduje się w Parku Handlowym Batory przy ul. Fabrycznej 1B w Bydgoszczy. To tam uczestnicy Dąbrowskiego będą mogli odebrać pakiety startowe wraz z kuponem zniżkowym 10% na zakupy w dowolnym sklepie w Polsce!

WWW: pl.sportsdirect.com

 

 

stone_garden_agnes_hurtowniakamienia

Dzięki Hurtowni Kamienia STONE GARDEN – laureaci kategorii wiekowych wrócą po Biegu Dąbrowskiego z nietypowymi kamiennymi statuetkami. W HurtowniaKamienia.pl w Chmielnikach zaopatrzyć możecie się w kamienie, grysy, płyty kamienne, monolity, łupki, rzeźby oraz fachowe akcesoria.

WWW: www.hurtowniakamienia.pl

FB: www.facebook.com/HurtowniaKamieniapl

UKS „Szabla Brzoza” szkoli zawodników w szabli.

FB:  www.facebook.com/szablabrzoza

 

xt24_logo

XT24.eu – specjaliści od odzieży reklamowej i gadżetów reklamowych – nanoszą teksty, logotypy i zdjęcia różnymi technikami. Po koszulki i gadżety z własnym nadrukiem zapraszamy na ul. Fabryczną 13 oraz do kontaktu tel. 52 350 60 86. 

WWW: www.xt24.eu
FB: www.facebook.com/xt24.eu

 

NOWE LOGO ZAZ OSiR jpg

Zakład Aktywności Zawodowej „Ośrodek Sportu i Rehabilitacji” z Białych Błot wykona dla uczestników Biegu Dąbrowskiego wiele niespodzianek…

FB: www.facebook.com/zazosir

wladyslawowogalerie_wedlin

Masarnia Władysławowo Zawistowski ufunduje nagrody specjalne od Masarni z Władysławowa!

Zajrzyjcie do Galerii Wędlin – sklepów z tradycyjnymi wędlinami prosto z Masarnia Władysławowo Zawistowski:
BIAŁE BŁOTA ul. Szubińska 1
ŁOCHOWO ul. Szosa Bydgoska 54
BYDGOSZCZ ul. Bałtycka 51-53
BYDGOSZCZ ul. Wojska Polskiego 11
BYDGOSZCZ Biały Rynek, pawilon 79

WWW: www.masarniazawistowski.pl

FB: www.facebook.com/MasarniaZawistowski

Rejestracja