PATRONI i PARTNERZY I Biegu Dąbrowskiego 2015

biegdabrowskiego_partnerzy biegdabrowskiego_partnerzy2 biegdabrowskiego_partnerzy3

Patroni

Organizator przewiduje różne formy współpracy z mediami – po szczegóły zapraszamy do kontaktu z organizatorami.

Patronat Honorowy Biegu Dąbrowskiego 2015

herb powiatu bydgoskiego

Starosta Bydgoski Wojciech Porzych

WWW: www.powiat.bydgoski.pl

FB: www.facebook.com/PowiatBydgoski

 

muzeum_hymnu

Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie

FB: www.facebook.com/MuzeumHymnu

 

Patroni Medialni Biegu Dąbrowskiego 2015

aktywna_bydgoszcz_logo

Aktywna Bydgoszcz – oficjalna strona sportowej Bydgoszczy!

WWW: www.aktywna.bydgoszcz.pl

 

Bydgoscy Biegacze logo Facebook

Bydgoscy Biegacze – strona zrzeszająca biegaczy z Bydgoszczy i okolic. Można na niej znaleźć informację o biegach odbywających się w woj. kujawsko- pomorskim, fotorelacje i filmy z imprez biegowych oraz treści motywacyjne. Celem strony jest promowanie biegania oraz wszelkich przedsięwzięć związanych z tym sportem.

FB: www.facebook.com/BydgoscyBiegacze

 

citybim_logo

Telebim CITYbim w najlepszym miejscu w mieście czyli na ulicy Mostowej. A na telebimie – I Bieg Dąbrowskiego!

WWW: www.citybim.pl

FB; www.facebook.com/CITYbim

NaszeBiałeBłota_logo3

Nasze Białe Błota – portal z informacjami lokalnymi, dopiero w budowie, jednak dostrzegający potencjał w naszej również raczkującej imprezie.

WWW: www.naszebialeblota.pl

FB: www.facebook.com/NaszeBialeBlota

 

MP logo

Portal MaratonyPolskie.PL to największe krajowe medium elektroniczne poświęcone bieganiu. Około 8-11 tysięcy codziennych czytelników, dziesiątki aktualności ze świata biegów, największy profesjonalny kalendarz imprez sportowych, olbrzymie forum dyskusyjne, baza wyników zawodów, ISS – internetowa społeczność sportowa, rankingi, blogi, klub 100, sklepy, ogłoszenia.

WWW: www.maratonypolskie.pl

FB: www.facebook.com/MaratonyPolskie

 

fb_zielonkawies

Zielonka Wieś czyli sołectwo na Facebooku kibicuje Biegowi Dąbrowskiego!

WWW: www.facebook.com/ZielonkaWies

 

BIEG DĄBROWSKIEGO popiera także RMF MAXXX

Partnerzy

Szanowni Partnerzy i Sponsorzy!

Bieg gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 2015 to pierwszy bieg o historyczno-patriotycznych celach, który będzie odbywał się cyklicznie raz do roku, na przełomie września i października.

Organizator przewiduje różne formy współpracy z firmami i instytucjami: patron tytularny, patron, sponsor nagród, sponsor pakietu startowego, wystawca i inne. Atrakcyjne pakiety sponsorskie – po szczegóły zapraszamy do kontaktu z organizatorami.

Bieg poprzedzą kampanie reklamowe w różnych mediach lokalnych, ogólnopolskich, branżowych, biegowych oraz na Facebooku, w tym artykuły, reklamy, mailingi, posty, itp. Zaproszenie do współpracy/uczestnictwa w Biegu Dąbrowskiego zostanie rozesłane do firm, instytucji i organizacji branżowych, a także biegaczy.

 

Partnerzy I Biegu Dąbrowskiego 2015

4poryroku_logo

4 Pory Roku w Cielu – sołectwie graniczącym z Zielonką – to wyjątkowa szkoła i wyjątkowe przedszkole. Projekt o dużej ambicji i spełniających się marzeniach dzieci, rodziców, wychowawców i właścicieli.

Wykwalifikowani pedagodzy 4 Pór Roku zadbają o dzieci, kiedy to ich rodzice będą zajęci bieganiem 😉

WWW: szkola4poryroku.edu.pl

FB: www.facebook.com/Niepubliczne-Przedszkole-4-Pory-Roku-w-Cielu

 

abc_ciele

Sklep ABC z Ciela ufunduje słodkie paczki dla biegających dzieci, a dla dorosłych przygotuje wodę. Dziękujemy!

Adres: Ciele, ul. Kościelna 3

stone_garden_agnes_hurtowniakamienia

Dzięki AGESHurtowni Kamienia STONE GARDEN – laureaci kategorii wiekowych wrócą po Biegu Dąbrowskiego z nietypowymi kamiennymi statuetkami. W HurtowniaKamienia.pl w Chmielnikach zaopatrzyć możecie się w kamienie, grysy, płyty kamienne, monolity, łupki, rzeźby oraz fachowe akcesoria.

WWW: www.hurtowniakamienia.pl

FB: www.facebook.com/HurtowniaKamieniapl

 

BUDIMAX_logo

Budimax z Kruszyna na co dzień specjalizuje się w pracach ziemnych, rozbiórkowych oraz brukarskich na terenie całej Polski. Podczas Biegu Dąbrowskiego w Zielonce zabezpieczy zaplecze zawodów w profesjonalny sprzęt: toalety, myjki oraz płotki ochronne.

WWW: www.budimaxkunicki.pl

FB: www.facebook.com/PW-Budimax-Zbigniew-Kunicki

 

chatapolska_biale_blota

Chata Polska z Białych Błot dostarczy do Zielonki 26 września skrzynie z jabłkami – symbolem polskiej jesieni!

Adres: Białe Błota, ul. Szubińska 98

 

dalmacja logo2

Dalmacja Pizza&Kebab – krótko: najlepszy kebab w Bydgoszczy! Dalmacja ufundowała vouchery dla dwóch osób na dania palce lizać!

WWW: www.pizzadalmacja.pl

FB: www.facebook.com/PizzaDalmacja

 

dlaextremalnych logo

DlaExtremalnych.pl – Centrum Rozrywek Extremalnych i wypoczynku dla całej rodziny, zlokalizowane w Prądkach. Idealne miejsce na  weekend z wieloma atrakcjami zarówno dla dzieci jak i osób starszych w scenerii lasów, łąk oraz stawu dla wędkarzy. Do wyboru: Tunel Aero, Nurkowanie, Ludzka proca, Bloob, PitBike, Flyboard, Zabawa i Rozrywka, Paintball, Parascending, Symulator Subaru, Extremalna pamiątka. DlaExtremalnych.pl ufunduje dla zwycięzców COŚ EXTREMALNEGO!

WWW: www.dlaextremalnych.pl

FB: www.facebook.com/dlaextremalnych

 

dworek_biesiadny_milusin

Dworek Biesiadny „Milusin” działa w Zielonce od maja 2015 r. To wyjątkowe miejsce na imprezę rodzinną bądź okolicznościową. Sami zobaczcie: GALERIĘ ZDJĘĆ MILUSIN ZIELONKA

Gospodarez Milusina przygotują dla Was przepyszny posiłek regeneracyjny.

WWW: www.milusin.com.pl

FB: www.facebook.com/Dworek-biesiadny-Milusin

 

elektronicznezapisypl

Dzięki nowe.elektronicznezapisy.pl mamy możliwość profesjonalnej rejestracji na nasze zawody. Poza tym z elektronicznymizapisami.pl spotkamy się przy starcie i mecie w czasie zawodów.

WWW: www.nowe.elektronicznezapisy.pl

FB: www.facebook.com/ElektroniczneZapisy

 

 

Empik_School2

Empik school to szkoła języków obcych z największym doświadczeniem w nauczaniu języków obcych w Polsce. Może poszczycić się największa ilością zadowolonych słuchaczy, najefektywniejszą i nowatorską metodą nauczania, bogatym portfolio Klientów biznesowych, a także najbardziej rozbudowana siecią szkół językowych w Polsce. Dla Klientów indywidualnych w ofercie empik school nauczanie wszystkich języków obcych w różnych formach nauczania: intensywne kursy wakacyjne, standardowe kursy roczne, zajęcia indywidualne, konwersacje biznesowe, zajęcia dla dzieci, nowatorskie kursy Fast&Flexi oraz zajęcia online. Dla Klientów Biznesowych szkoła przygotowuje rozwiązania ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb firmy. Dla naszych biegaczy będą vouchery oraz nagrody od empik school!

WWW: www.empikschool.com

FB: www.facebook.com/empikschool

 

teleb1 teleb4

GASTROHINC – to mobilna gastronomia, która z powodzeniem obsługuje imprezy plenerowe w Bydgoszczy i okolicach, przygotowując i serwując pyszne jedzenie. Naszym Biegaczom zapewni posiłek i złocisty napój prosto z beczki! Zamówienia: tel. 668 314 172

janki_logo

Ogłaszamy wszem i wobec, że od JANKI będą niespodzianki! Warto być z nami w Zielonce 26 września!

Adres: Ciele, ul. Ułańska 20

WWW: www.jankijaja.pl

lemon_house_logo

Centrum Edukacyjne Lemonhouse oferuje 3 różne metody nauczania. Polecamy szybką naukę angielskiego Metodą Colina Rose – nowemu sposobowi na szybkie przyswojenie języka obcego. >>więcej

FB: www.facebook.com/lemonhouse.edu

 

relaks_klub

Klub Fitness „Relax”z Przyłęk jest z nami! Ufunduje karnety dla biegających mieszkańców Gminy Białe Błota.

WWW: www.klubrelaks.pl

FB: www.facebook.com/klubfitnessrelakswprzylekach

 

kris media znakowanie logo

KRIS Media specjalizuje się w wykonywaniu nadruków na odzieży oraz sprzedaży odzieży reklamowej i sportowej. Ponadto produkuje naklejki ścienne, wizytówki, ulotki, okleja samochody, wykleja witryny sklepowe i tablice reklamowe, a także drukuje banery. To KRIS Media wykona nadruki na nagrodach i koszulkach I Biegu Dąbrowskiego.

WWW: www.znakowanieodziezy.pl

FB: www.facebook.com/krismedia.eu

LP_nadlesnictwo_bydgoszcz

Bieg Dąbrowskiego popierają Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Bydgoszcz. Część trasy Dąbrowskiego biegnie przez tereny Nadleśnictwa.

WWW: www.bydgoszcz.torun.lasy.gov.pl

wladyslawowo

Masarnia Władysławowo Zawistowski ufunduje poczęstunek na dobry start oraz posiłek regeneracyjny po biegu dla wszystkich Uczestników I Biegu Dąbrowskiego. Będą też nagrody specjalne od Masarni z Władysławowa! >>sprawdźcie

WWW: www.masarniazawistowski.pl

FB: www.facebook.com/MasarniaZawistowski

 

kopytkowo_logo

Ośrodek Hipoterapii i Rekreacji Konnej „Kopytkowo” Stajnia Ciele sprawi wielką frajdę biegaczom. Szczegóły jednak pozostawiamy dla niespodzianki 😉

FB: www.facebook.com/stajnia.kopytkowo.ciele

 

muskey_logo2

To dzięki Muskey Creative Agency istnieje www.biegdabrowskiego.pl! Dziękujemy i zapraszamy do Muskey po strony internetowe, sklepy internetowe, grafiki, reklamy, poligrafię i wiele innych.

WWW: www.muskey.pl

 

prismadent

Piękny i zdrowy uśmiech wędruje daleko… Prismadent zadba o zęby naszych laureatów! Sprawdźcie NAGRODY!
Prismadent: implantologia, protetyka, chirurgia stomatologiczna, leczenia kanałowe pod mikroskopem, znieczulenie komputerowe, stomatologia estetyczna.

WWW: www.prismadent.pl

FB: www.facebook.com/prismadent

 

runspace logo

RunSpace.pl – sklep internetowy z odżywkami dla biegaczy i osób aktywnie uprawiających sport. Odżywki, witaminy, suplementy, izotoniki, gainery, węglowodany, BCAA itp. Prowadzi również sprzedaż obuwia i odzieży sportowej oraz wielu akcesoriów związanych z bieganiem, triathlonem i innymi formami aktywności fizycznej.

WWW: www.runspace.pl

FB: www.facebook.com/runspace

 

look

Salon Fryzjerski LOOK pani Jolanty Ostafin-Golec zaprosi 4 szczęśliwców na darmowe strzyżenie i modelowanie!

Adres: Zielonka, ul. Biznesowa 2

logo_wzl

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. doceniają sportowego ducha! WZL Nr 2 S.A. z Bydgoszczy to lider branży lotniczej w Polsce. Jako jedyne prowadzą obsługę i remonty samolotów dla Lotnictwa Sił Zbrojnych RP, F-16, MiG-29, Su-22, C-130 Herkules, posiadając wysoko wyspecjalizowany personel, unikatowy specjalistyczny sprzęt i oprzyrządowanie. WZL Nr 2 obsługują, serwisują i remontują samoloty klasy General Aviation – CIRRUS (krajowe centrum serwisowe), Cessna, Piper, Zodiak, ponadto PZL-104 Wilga, PZL-110 Koliber.

WWW: www.wzl2.mil.pl

FB: www.facebook.com/WZL2SA

logo solis

Wydawnictwo SOLIS ufundowało naszym biegaczom poradniki o bardzo interesującej tematyce: „Bieganie od rekreacji do maratonu”. Więcej w dziale NAGRODY

WWW: www.solis-koper.com

FB: www.facebook.com/solisandrzejkoper

 

zakon maltanskimaltańska służna medyczna_plantył

Fundacja Maltańska Służba Medyczna – Oddział Bydgoszcz będzie czuwała nad dobrym zdrowiem naszych biegaczy. Maltańska Służba Medyczna jest częścią Zakonu Maltańskiego, którego korzenie sięgają pierwszej połowy XI w, kiedy to w Jerozolimie ze szpitalnego bractwa rycerskiego powstał zakon św. Jana. Bydgoski oddział został utworzony 8 grudnia 2004 roku przez grupę wolontariuszy pod kierunkiem Andrzeja Pyszki, pierwszego i obecnego komendanta oddziału. Nasza organizacja działa w oparciu o wolontariat, a uzyskane kwoty z działalności w całości są inwestowane w sprzęt medyczny, szkolenia oraz działalność socjalną. >>WIĘCEJ INFORMACJI

Celem działalności Fundacji jest przede wszystkim:

  • działalność charytatywno-opiekuńcza,
  • promocja zdrowia,
  • działalność edukacyjna w zakresie promocji zdrowia,kształtowanie osobowości młodzieży w duchu wiary chrześcijańskiej i miłości bliźniego,
  • wspieranie dobroczynności i działań humanitarnych,
  • ratownictwo medyczne i pomoc ofiarom wypadków i katastrof, zwłaszcza komunikacyjnych,
  • wspieranie działalności Związku Polskich Kawalerów Maltańskich. >>OFERTA

WWW: www.zakonmaltanski.pl

FB: www.facebook.com/FundacjaMaltanskaSluzbaMedycznaOddzialBydgoszcz

Rejestracja