Wyniki

WYNIKI 2017

W III edycji Biegu Dąbrowskiego wyłoniliśmy laureatów 2 równorzędnych kategorii: cywilnej oraz mundurowej. Po trasie biegu odbył się także nieklasyfikowany marsz NW pod nazwą „I Rajd Nordic Walking Drogą Generała”.

Do pobrania pdf:

Kategoria cywilna 

Kategoria mundurowa

I Rajd Nordic Walking Drogą Generała

lub online

Zwycięzcy III Biegu Dąbrowskiego 30.09.2017 r. Zielonka-Prądki:

KLASYFIKACJA MUNDUROWA

open

Mężczyźni
1. BŁASZCZYK JAROSŁAW – 00:35:44

Kobiety
1. PINIARSKA EWELINA – 00:46:02

 

wiekowa

Kobiety

K-20
1. ŚWIĄTEK KAROLINA – 00:49:51
2. JANIKOWSKA AWA – 00:55:43
3. SEROCKA KAROLINA – 00:59:59

K-30
1. DEING HANNA – 00:52:08
2. CICHULSKA-QUAAS IZABELA– 00:57:47

K-40
1. CICHOŃSKA-BAZAK MARZENA – 00:49:53
2. SOŁDON HALINA – 00:54:22
3. PURWIN BEATA – 00:57:04

 

Mężczyźni

M-20
1. KRUGER BARTOSZ – 00:46:44
2. RAZIK GRZEGORZ – 00:51:02
3. MIKLAS WOJCIECH – 00:52:27

M-30
1. SKOWRONEK KAMIL – 00:39:12
2. SŁOMCZYŃSKI BARTOSZ – 00:41:47
3. PAWLAK JAKUB – 00:44:10

M-40
1. STACHOWICZ WIESŁAW – 00:38:13
2. MRUK TOMASZ – 00:38:32
3. RETECKI KRZYSZTOF – 00:41:38

M-50+
1. BAZAK CEZARY – 00:44:03
2. PAWŁOWSKI RADOSŁAW – 00:44:03
3. BYJA ROBERT – 00:50:16

 

Drużynowa

  1. Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych z Bydgoszczy
  2. 10 Brygada Logistyczna z Opola
  3. 22 Ośrodek Dowodzenia i Naprowadzania Bydgoszcz
  4. ZK Fordon
  5. 13 WOG Grudziądz
  6. JFTC SU Bydgoszcz
  7. Policja Bydgoszcz

 

KLASYFIKACJA CYWILNA:

Open

Mężczyźni
1. KRYSKE BARTOSZ – 00:35:22
2. LUTOWSKI WOJCIECH – 00:36:22
3. BEDNARCZYK ADRIAN – 00:36:59

4. TUCZYŃSKI SYLWESTER – 00:37:17

5. MOTOCZYŃSKI WOJCIECH – 00:37:24

6. JAGODZIŃSKI MATEUSZ – 00:38:03

Kobiety
1. SZENK MARTA – 00:39:24
2. WOŹNIAKOWSKA AGATA – 00:44:15
3. MAGUSIAK AGNIESZKA – 00:46:28
4. TATULIŃSKA ALEKSANDRA – 00:47:59
5. PALACZ WIOLETTA – 00:48:45
6. KOWALSKA ANGELIKA – 00:49:04

wiekowa

Kobiety

K-20
1. LUZAK MAGDALENA – 00:53:20
2. KRUKOWSKA JOANNA – 00:58:20
3. SZARGAN MAGDA – 00:58:50

K-30
1. STANGRECKA AGNIESZKA – 00:49:47
2. RYMARKIEWICZ MAŁGORZATA – 00:50:22
3. SZULC MAGDA – 00:51:40

K-40
1. RUDOL MAGDALENA – 00:50:55
2. GIERSZEWSKA GRAŻYNA – 00:54:33
3. SZULC MAŁGORZATA – 00:55:49

K-50
1. STASZKIEWICZ LUCYNA – 00:51:24
2. KOLANWSKA GRAŻYNA – 00:53:12
3. PRZYBYLSKA GRAŻYNA – 00:58:29

Mężczyźni

M-16
1. STASZKIEWICZ JAKUB – 01:05:28

M-20
1. SZCZĘSNY PIOTR – 00:39:54
2. TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ – 00:40:29
3. PAWŁOWSKI TOMASZ – 00:41:34

M-30
1.  ŁAZ KAMIL – 00:39:05
2. BUKOWIŃSKI MICHAŁ – 00:40:44
3. ŁĄCZNY JAROSŁAW – 00:41:12

M-40
1. MUSIAŁ MICHAŁ – 00:38:22
2. CHOLEWIŃSKI DARIUSZ – 00:40:23
3. MOROSZCZAK BOGUMIŁ – 00:41:50

M-50
1. MACZYŃSKI GRZEGORZ – 00:39:24
2. WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW – 00:41:02
3. WYSOCKI ZBIGNIEW – 00:44:52

M-60+
1. GORDON ROMAN – 00:50:13
2. ANDRZEJEWSKI RYSZARD – 00:51:03
3. GOZIMIRSKI ANDRZEJ – 00:53:52

Kategoria drużynowa:

  1. TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
  2. BYDGOSKIE OKONIE
  3. SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA

Wyróżnienia specjalne III Biegu Dąbrowskiego 30.09.2017 r. Zielonka-Prądki:

  • Najszybszy Mieszkaniec Zielonki – PAWŁOWSKI TOMASZ – 00:41:34
  • Najszybsza Mieszkanka Zielonki – SZARGAN MAGDA – 00:58:50
  • Najszybszy Mieszkaniec Gminy Białe Błota – KRYSKE BARTOSZ – 00:35:22
  • Najszybsza Mieszkanka Gminy Białe Błota – KOWALSKA ANGELIKA – 00:49:04
  • Najszybszy Mieszkaniec Powiatu Bydgoskiego – KRYSKE BARTOSZ – 00:35:22
  • Najszybsza Mieszkanka Powiatu Bydgoskiego – KOWALSKA ANGELIKA – 00:49:04
  • Najszybszy Mieszkaniec Bydgoszczy – LUTOWSKI WOJCIECH – 00:36:22
  • Najszybsza Mieszkanka Bydgoszczy – SZENK MARTA – 00:39:24

WYNIKI BIEGÓW DLA DZIECI: sprawdź tutaj

KATEGORIA D0 (2-3 lata)
Dziewczynki:
I miejsce: Dagmara Potrzebowska (Bydgoszcz)
II miejsce: Alicja Lemke (Białe Błota)
III miejsce: Matylda Muszyńska (Gdynia)

Chłopcy:
I miejsce: Stanisław Czarnecki
II miejsce: Daniel Chrobak (Bydgoszcz)
III miejsce: Franciszek Mogiłka

KATEGORIA D1 (4-5 lat)
Dziewczynki:
I miejsce: Emilia Dąbrowska (Bydgoszcz)
II miejsce: Klaudia Kamińska (Zielonka)
III miejsce: Wiktoria Lemańczyk ()

Chłopcy:
I miejsce: Oliwier Kuźniewski (Prądki)
II miejsce: Franek Kamela (Bydgoszcz)
III miejsce: Piotr Filipiak (Bydgoszcz)

KATEGORIA D2 (6-8 lat)
Dziewczynki:
I miejsce: Pola Krzyżańska (Bydgoszcz)
II miejsce: Natalia Wołos (Bydgoszcz)
III miejsce: Lena Tomaszczyk (Przyłęki)

Chłopcy:
I miejsce: Bartek Wiśniewski (Zielonka)
II miejsce: Ariel Kapczyński (Równopole)
III miejsce: Szymon Krzywański (Zielonka)

KATEGORIA D3 (9-12 lat)
Dziewczynki:
I miejsce: Alicja Adaszak (Bydgoszcz)
II miejsce: Leonia Topczewska (Bydgoszcz)
III miejsce: Iga Tomaszczyk (Przyłęki)

Chłopcy:
I miejsce: Emil Wesołowski (Zielonka)
II miejsce: Łukasz Dura (Bydgoszcz)
III miejsce ex equo: Adrian Augustynowicz, Kacper Krzyżański (Bydgoszcz)

Zobacz też:

Fotorelacje

Aldona/Łukasz/Olga:

– bieg dla dzieci https://www.facebook.com/pg/BiegDabrowskiego/photos/?tab=album&album_id=1561239337295556

– meta i trasa https://www.facebook.com/pg/BiegDabrowskiego/photos/?tab=album&album_id=1561995907219899

– przed startem i start https://www.facebook.com/pg/BiegDabrowskiego/photos/?tab=album&album_id=1561253183960838

– dekoracje https://www.facebook.com/pg/BiegDabrowskiego/photos/?tab=album&album_id=1562101907209299

Tym Żyje Bydgoszcz: https://www.facebook.com/pg/tymzyjebydgoszcz/photos/?tab=album&album_id=533636340302659

Film

Rybabuszujący:

 

WYNIKI 2016

Zwycięzcy II Biegu Dąbrowskiego 01.10.2016 r. Zielonka-Prądki:

Klasyfikacja Open:

Mężczyźni
1. KRYSKE BARTOSZ – 00:35:20
2. TUCZYŃSKI SYLWESTER – 00:35:29
3. LUTOWSKI WOJCIECH – 00:36:24
4. BEDNARCZYK ADRIAN – 00:36:55
5. MUSIAŁ MICHAŁ – 00:37:16
6. KLEMAŃSKI MARCIN – 00:37:28

Kobiety
1. WOŹNIAKOWSKA AGATA – 00:42:29
2. TATULIŃSKA ALEKSANDRA – 00:46:44
3. JAGODZIŃSKA MAGDALENA – 0:46:48
4. CZAJKOWSKA SYLWIA – 00:47:22
5. KOWALSKA ANGELIKA – 00:47:33:40
6. PALACZ WIOLETTA – 00:47:33:65

Kategorie Wiekowe:

K-20
1. STRÓŻYK GRAŻYNA – 00:55:35
2. MARCOL JOANNA – 00:55:49
3. OŻGA AGNIESZKA – 00:56:08

K-30
1. WYBORNA RENATA – 00:47:36
2. STANGRECKA AGNIESZKA – 00:47:52
3. BANASZAK MONIKA – 00:50:07

K-40
1. RUDOL MAGDALENA – 00:48:25
2. CICHOŃSKA-BAZAK MARZENA – 00:50:04
3. GIERSZEWSKA GRAŻYNA – 00:51:21

K-50
1. KOLANOWSKA GRAŻYNA – 00:52:52
2. MALICKA BEATA – 00:59:24
3. BIEGAŁA RENATA – 01:00:36

M-16
1. GRZECHOWIAK ARKADIUSZ – 00:42:38
2. FOLERZYŃSKI DAWID – 00:45:41

M-20
1. KOLMAJER RAFAŁ – 00:38:05
2. SENGER MICHAŁ – 00:38:21
3. ŁAZ KAMIL – 00:38:30

M-30
1. SZCZEŚNIAK PIOTR- 0:39:25
2. RYBAK ŁUKASZ – 0:39:52
3. ŁĄCZNY JAROSŁAW – 0:40:22

M-40
1. ZIĘTAK ANDRZEJ – 00:38:16
2. MRUK TOMASZ – 00:39:05
3. CHOLEWIŃSKI DARIUSZ – 00:39:39

M-50
1. WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW – 00:42:09
2.  TRZCIŃSKI FRANCISZEK – 00:45:30
3. NIEDBALSKI GRZEGORZ – 00:45:51

M-60+
1. GORDON ROMAN – 00:49:39
2. ANDRZEJEWSKI RYSZARD – 00:50:50
3.  DOMAN JANUSZ – 00:53:24

Kategoria drużynowa:

1. SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA – 01:54:49
2. RUN BYDGOSZCZ – 01:55:08
3.  BYDGOSKIE OKONIE – 01:56:05

Pełne wyniki open biegu 10 km dostępne są TUTAJ (pdf)

oraz online na stronie: http://wyniki.b4sport.pl/bieg-dabrowskiego/e435.html?embeded=0&auto=0&location_nr=-1

Nagrody specjalne II Bieg Dąbrowskiego 01.10.2016 r. Zielonka-Prądki:

  • Najdojrzalszy Biegacz – MIELCAREK ZDZISŁAW – 01:07:54
  • Najmłodszy Biegacz – FOLERZYŃSKI DAWID – 00:45:41
  • Wolny Biegacz – KOTOWSKA-KOWALSKA ANNA – 01:17:51
  • Najszybszy Mieszkaniec Zielonki – PAWŁOWSKI RADOSŁAW – 00:43:28
  • Najszybszy Mieszkaniec Gminy Białe Błota – KRYSKE BARTOSZ – 00:35:20
  • Najszybsza Mieszkanka Gminy Białe Błota – KOWALSKA ANGELIKA – 00:47:33:40
  • Najszybszy Mieszkaniec Bydgoszczy – TUCZYŃSKI SYLWESTER – 00:35:29
  • Najszybsza Mieszkanka Bydgoszczy – WOŹNIAKOWSKA AGATA – 00:42:29
  • Najszybszy Przedstawiciel Służb Mundurowych – KRYSKE BARTOSZ – 00:35:20:80
  • Najszybsza Drużyna Kategorii Służb Mundurowych – CZARNE STOPY.SM – 02:18:39


WYNIKI BIEGÓW DLA DZIECI: sprawdź tutaj

KATEGORIA D1 (2-5 lat)
Dziewczynki:
I miejsce: Alicja Iwaszko
II miejsce: Maja Grochowalska
III miejsce: Maria Lauterbach
Chłopcy:
I miejsce: Maksymilian Quaas
II miejsce: Hubert Kamiński
III miejsce: Mikołaj Quaas

KATEGORIA D2 (6-8 lat)
Dziewczynki:
I miejsce: Leonia Topczewska
II miejsce: Agata Gierszewska
III miejsce: Martyna Szysler
Chłopcy:
I miejsce: Marcin Tomaszek
II miejsce: Rafał Woźniak
III miejsce: Bartosz Rybarczyk

KATEGORIA D3 (9-12 lat)
Dziewczynki:
I miejsce: Otylia Janka
II miejsce: Julia Brucka
III miejsce: Zuzanna Stanecka
Chłopcy:
I miejsce: Milan Jasiecki
II miejsce: Mateusz Ornatowski
III miejsce: Piotr Jaroszewicz

KATEGORIA D4 (13-15 lat)
Chłopcy:
I miejsce: Igor Prokopowicz
II miejsce: Michał Jaroszewicz
III miejsce: Olaf Stokowiec

Zobacz też:

Fotorelacje:

Krystian Czajkowski: https://www.facebook.com/948329421919887/photos/?tab=album&album_id=1196407007112126

Robert Majewski: https://www.facebook.com/robmajpl/photos/?tab=album&album_id=558357191034175

Kinga Rydlewska: https://www.facebook.com/BiegDabrowskiego/photos/?tab=album&album_id=1196107487142078

Jarek Sobolewski: https://www.facebook.com/BiegDabrowskiego/photos/?tab=album&album_id=1196028653816628

Łukasz Wyszomirski: https://www.facebook.com/BiegDabrowskiego/photos/?tab=album&album_id=1199963506756476

Express Bydgoski: http://express.bydgoski.pl/364416,II-Bieg-gen-Jana-Henryka-Dabrowskiego-i-festyn-solecki-w-Zielonce-ZDJECIA.html

Metropolia Bydgoska: http://metropoliabydgoska.pl/mali-i-duzi-pobiegli-w-zielonce-zdjecia/

Relacje:

Biegiem przez pola: http://www.biegiemprzezpola.pl/2016/10/ii-bieg-dabrowskiego.html

Film:

Filmyflash: https://www.youtube.com/watch?v=tWre35p8A28


WYNIKI 2015

Zwycięzcy I Biegu Dąbrowskiego 26.09.2015 r. Zielonka-Prądki:

Klasyfikacja Open:

Mężczyźni
1. KRYSKE BARTOSZ- 0:35:38
2. ZIĘBA ADAM- 0:37:56
3. NITKA ŁUKASZ- 0:38:14
4. KOŁAKOWSKI TOMASZ- 0:38:29
5. KRYSKE MARIUSZ- 0:38:33
6. SOSNOWSKI KRZYSZTOF- 0:38:57

Kobiety
1. WOŹNIAKOWSKA AGATA- 0:45:10
2. PALACZ WIOLETTA- 0:46:51
3. KRANZ MAGDALENA- 0:48:04
4. WÓJCIK-DĄBROWSKA- 0:48:34
5. SMAŻYK EWELINA K 5 1977- 0:49:30
6. OBUCHOWICZ WERONIKA- 0:49:41

Kategorie Wiekowe:

K-20
1. BRZYKCY KAROLINA- 0:53:20
2. SOBOLEWSKA ALEKSANDRA- 0:57:09
3. BIAŁOBŁOCKA PATRYCJA – 1:03:20

K-30
1. PIECHOWSKA-CIOZDA EMILIA- 0:50:23
2. RYMARKIEWICZ MAŁGORZATA – 0:52:13
3. WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA- 0:53:08

K-40
1. GIERSZEWSKA GRAŻYNA – 0:53:21
2. REDMANN EDYTA – 0:53:42
3. DUDZIŃSKA ALEKSANDRA- 0:56:22

M-20
1.LIBERA MAKSYMILIAN- 0:39:51
2. JAGODZIŃSKI MATEUSZ – 0:40:02
3. TELEJKO ŁUKASZ- 0:42:18

M-30
1. SZCZEŚNIAK PIOTR- 0:39:25
2. RYBAK ŁUKASZ – 0:39:52
3. ŁĄCZNY JAROSŁAW – 0:40:22

M-40
1. SOWIŃSKI PIOTR- 0:41:37
2. WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW- 0:41:50
3. ŚPICA LESZEK- 0:43:05

M-50
1. WYSOCKI JERZY – 0:47:26
2. NIEDBALSKI GRZEGORZ – 0:48:12
3. BADOWSKI KRZYSZTOF- 0:51:01

M-60+
1. DOMAN JANUSZ – 0:50:05
2. PERLIK GRZEGORZ- 0:50:27
3. ANDRZEJEWSKI RYSZARD – 0:50:57

Pełne wyniki open biegu 10 km dostępne są TUTAJ (pdf)

dabrowski_wyniki

Nagrody specjalne I Bieg Dąbrowskiego 26.09.2015 r. Zielonka-Prądki:

Miejsce 26 (ponieważ bieg odbył się 26 września)
WOŹNIAKOWSKA AGATA- 0:45:10

Najszybsi z gminy Białe Błota
KRYSKE BARTOSZ- 0:35:38
DOMŻALSKA SŁAWOMIRA 1:02:34

Najszybsi z Bydgoszczy
ZIĘBA ADAM- 0:37:56
WOŹNIAKOWSKA AGATA- 0:45:10

Najmłodsi zawodnicy
LIBERA MAKSYMILIAN- 0:39:51
OBUCHOWICZ WERONIKA- 0:49:41

Najstarsi zawodnicy
MIELCAREK ZDZISŁAW-0:59:28
ŚPICA DOROTA -1:00:23

Prezent urodzinowy dla najstarszego zawodnika
MIELCAREK ZDZISŁAW -0:59:28

Biegacz zamykający stawkę
JUSTYNA KAMIŃSKA- 01:19:33

Wyniki biegów dla dzieci TUTAJ (info)

Zobacz też fotorelacje:

Bieg Dąbrowskiego: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.948352335250929.1073741830.948329421919887&type=3

Bydgoscy Biegacze: www.facebook.com/media/set/?set=a.505104259655659.1073741874.273357969496957&type=3

Joanna Dudek: photos.google.com/share/AF1QipMyB-uwg0s5itYyPi9nb6KR_Myz3tiMCy52BEgEQIKEuR4pTy_ViZQP6dztdw0FqQ?key=WGRXNWRiVnFUZTRCNzgzOVhENmdtUDBfbHJJVnR3

Tomasz Konopiński: www.facebook.com/media/set/?set=oa.467657533405764&type=1

Ironmania Jarek Gackowski: www.facebook.com/media/set/?set=a.172498963088467.1073741830.119060171765680&type=3

Artur Jurczyk: plus.google.com/u/0/photos/101401441979283004156/albums/6199254603305036545

Anna Szatkowska: https://picasaweb.google.com/115411729355867753971/BiegDabrowskiego?authkey=Gv1sRgCOuPt5ja-MqnaQ&feat=directlink

Marzena Nadolska: https://drive.google.com/folderview?id=0B9vy3gNz1cOTakxBRm4zcUxBcFU&usp=drive_web

Piotr Sowiński: https://plus.google.com/u/0/105724072525723130367/posts/P5erftfVZaU

Film z dekoracji:

Rejestracja